Железин ауданының әкімдігі
ресми интернет ресурсы
Акимат Железинского района
официальный интернет ресурс
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

 

№1 Алакөл округтік сайлау комиссиясы

 

Алакөл а., ауылдық мәдениет үйі

 

Төраға

-

Смагулов Ерлан Зекенович

Төраға орынбасары

-

Бельгибаев Канат Тлеугабылович

Хатшы

-

Алдыбаева Гульнара Гильмановна

Комиссия мүшелері

-

Оразбаева Бакитжан Дунеембаевна

Алпыспаев Серекпай Жумажанович, Асаинова Маржанай, Дюсекеев Ержан

Рамашевич.

 

 

№ 2 Башмачин округтік сайлау комиссиясы

 

 

Башмачное а., ауылдық мәдениет үйі

 

 

Төраға

-

Данияров Мергенбай Кенжебаевич

Төраға орынбасары

-

Шелудько Александр Николаевич

Хатшы

-

Склярова Диана Агламбековна

Комиссия мүшелері

-

Жетписова Гайнигуль Жаслановна

Жавнерова Ирина Владимировна, Белевкина Зинаида Эмильевна, Экстерович Валерий Меславович.

 

 

№ 3 Веселорощин округтік сайлау комиссиясы

 

 

Веселая роща а., ауылдық мәдениет үйі

 

 

Төраға

-

Онищук Алена Васильевна

Төраға орынбасары

-

Шахтырева Светлана Юрьевна

Хатшы

-

Жакупова Бакыт Кабековна

Комиссия мүшелері

-

Трубачев Валерий Михайлович

Мусин Серик Тлеубаевич, Жангазина Галия Курмановна, Байсанова Елена Адольфовна.

 

 

№ 4 Уәлихан округтік сайлау комиссиясы

 

 

Еңбекші а., ауылдық мәдениет үйі

 

 

Төраға

-

Оспанов Жоламан Абаевич

Төраға орынбасары

-

Жингулова Антонина Николаевна

Хатшы

-

Хасанова Калия Хасановна

Комиссия мүшелері

-

Балтабаева Асемгуль Мирамовна

Мамелина Сандугаш Сатыпалдиновна, Шекенова Расима Каримовна, Абельдинова Татьяна Николаевна.

 

 

№ 5 Железин округтік сайлау комиссиясы

 

Железинка а., Үрлітүб ормандар мен жануарлар әлемін қорғау бойынша ММ

 

Төраға

-

Абишев Нурбулат Темирбекович

Төраға орынбасары

-

Богусевич Ирина Викторовна

Хатшы

-

Жазыбаева Дарига Жастлековна.

Комиссия мүшелері

-

Костовбаев Виктор Николаевич

Жухевич Ольга Валерьевна, Гриневич Надежда Владимировна, Садбекова Сауле Мухамедкалымовна.

 

 

№ 6 Железин округтік сайлау комиссиясы

 

 

Железинка а., № 1 орта мектеп

 

 

Төраға

-

Величко Виктор Михайлович

Төраға орынбасары

-

Рахимов Толеубай Сарсенович

Хатшы

-

Зейдлиц Нина Генриховна

Комиссия мүшелері

-

Пупков Григорий Николаевич

Амренова Айман Кенжебаевна, Танербергенова Камаль Калымовна,  Иманбалинова Бахтыгуль Кажемуратовна.

 

 

№ 7 Железин округтік сайлау комиссиясы

 

 

Железинка а., Железин аграрлық-техникалық колледж

 

 

Төраға

-

Муляр Светлана Владимировна

Төраға орынбасары

-

Амренова Бегзат Кабдуллиновна

Хатшы

-

Абдухакова Нина Юрьевна

Комиссия мүшелері

-

Омаров Руслан Амирханович

Каскырбаева Анар Ергалиевна, Оспанов Нуржан Кабдуллович, Садуова Алия Есеновна.

 

 

№ 8 Жаңажұлдыз округтік сайлау комиссиясы

 

 

Жаңа жұлдыз а., ауылдық мәдениет үйі

 

 

Төраға

-

Шакутова Журсун Туяковна

Төраға орынбасары

-

Шамбулова Шолпан Бисембиновна

Хатшы

-

Исабекова Гульзия Жабагиновна

Комиссия мүшелері

-

Канафина Сания Бейсембаевна

Сагандиков Талгат Каирбекович, Нагуманова Жанаргуль Какимовна, Мигаль Татьяна Викторовна.

 

 

№ 9 Михайлов округтік сайлау комиссиясы

 

 

Михайловка а., ауылдық мәдениет үйі

 

 

Төраға

-

Ахметова Танагул Телкеновна

Төраға орынбасары

-

Скрипникова Тамара Кульминична

Хатшы

-

Жаак Айжан Айзбергеновна

Комиссия мүшелері

-

Штайгер Валентина Владимировна

Мукаров Оразгали Бектурсунович, Борисова Галина Владимировна, Кравец Валентина Ивановна

 

 

№ 10 Михайлов округтік сайлау комиссиясы

 

 

Мыңкөл а., негізгі жалпы білім беру мектебі

 

 

Төраға

-

Ахметов Асет Абаевич

Төраға орынбасары

-

Дербич Светлана Ильинична

Хатшы

-

Лысенкова Оксана Васильевна

Комиссия мүшелері

-

Ахметов Сулейман Абаевич

Терманова Вера Васильевна, Ткаченко Гуля  Абаевна, Белова Галина Аркадьевна

 

 

№ 11 Новомир округтік сайлау комиссиясы

 

 

Церковное а., селолық мәдениет үйі

 

 

Төраға

-

Шамшудинова Гульнара Тельмановна

Төраға орынбасары

-

Алиев Сыздык Багадатович

Хатшы

-

Сатова Несвельды Аугомбаевна

Комиссия мүшелері

-

Кунакбаева Алия Жумабековна

Жолдыбаев Адылкан Дюсенович, Ткач Николай Викторович, Бурлак Сергей Викторович

 

 

№ 12 Прииртышск округтік сайлау комиссиясы

 

    Прииртышск а., ауылдық мәдениет үйі

 

Төраға

-

Фляум Любовь Ильинична

Төраға орынбасары

-

Желдыбаева Роза Мукановна

Хатшы

-

Жуманова Маркия Саматовна

Комиссия мүшелері

-

Фляум Владимир Александрович

Панфилова Ольга Николаевна, Муканова Айгуль Жаслановна, Левченко Николай Иванович

 

2016-01-22 02:21:15

Сондай-ақ оқыңыз

  • ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТ ІСТЕРІ ЖӘНЕ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ІС-ҚИМЫЛ АГЕНТТІГІ
  • СОТ КАБИНЕТІ
  • 114 - СЕНІМ ТЕЛЕФОНЫ
  • 100 нақты қадам
  • Адам саудасы
  • OTAU TV
  • Қазтелерадио
  • ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығы
  • Ақорда
  • Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға арналған бағдарлама
  • Электрондық еңбек биржа
  • www.egov.kz
  • Өнеркәсіптік революция 4.0
  • DAMU
  • Нұрлы Жер
  • Даму-Өндірс
  • 20-85%
  • DAMU АБР
  • Даму-Аймақтар
  • ЕБРР
  • Еңбек
  • PROON
  • Субсидиялау
  • E-gov.kz
  • E-gov.kz