Железин ауданының әкімдігі
ресми интернет ресурсы
Акимат Железинского района
официальный интернет ресурс
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

 

№ 212 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Алакөл ауылы, Целинная көшесі, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-4-07.

Төраға - Алдыбаев Тихир Гильманович, төрағасының орынбасары - Арынгалина Гульдария Боташевна, хатшы - Омаров Канат Темиргалиевич,  комиссия мүшелері: Жунусов Аян Гадылбекович, Смагулова  Асия Юсуфовна.

 

№ 213 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:  Башмачное ауылы, Совхоз көшесі, 2, ауылдық мәдениет үйі, тел. 72-5-32.

Төраға - Торгунакова Зульфия Григорьевна, төрағасының орынбасары -  Ткач Ирина Алексеевна,  хатшы - Румянцева Оксана Александровна, комиссия мүшелері: Коломникова Надежда Валентиновна, Низова Любовь Алексеевна.

 

№ 214 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:  Кузьмино ауылы,  Бейбітшілік көшесі, 28, мектеп ғимараты, тел. 40-7-15.

Төраға - Симон Лязат Абаевна, төрағасының орынбасары - Морозова Елена Владимировна, хатшы -  Нарбаева Ботагоз Макатовна, комиссия мүшелері: Ищанова Гульназ Олжабаевна, Почевалова Валентинеа Васильевна.

 

№ 215 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Береговое ауылы, Береговой көшесі, 29, мектеп ғимараты, 40-3-71.

Төраға - Сагандыкова Гульнара Ерсаиновна,  төрағасының орынбасары - Жаналинов Дусупбек Сергеевич, хатшы - Тагаева Гулшат Садикуловна, комиссия мүшелері: Герасименко Надежда Анатольевна, Литвинюк Владимир Викторович.

 

№ 216 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Абай ауылы, Абая көшесі, 14, мектеп ғимараты, тел. 40-7-40.

Төраға - Мухаметжанова Куралай Молдахметовна, төрағасының орынбасары - Бектурова Айгуль Балгановна, хатшы - Жумабаева Мадина Рымбековна, комиссия мүшелері:  Жунусова Макен Каирбаевна,Мухаметсалыков Аблай Акбарович.

 

№ 217 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Уәлихан ауылы, Уәлиханов көшесі, 8, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-0-07.

Төраға - Оспанов Жоламан Абаевич, төрағасының орынбасары -  Трофимова Елена Анатольевна, хатшы - Сыздыкова Жанар Киноятовна, комиссия мүшелері: Касымова Бибигуль Казбековна, Смагулова Майдан Балтабаевна.

 

№ 218 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Веселая роща ауылы, Абая көшесі,  ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-8-61.

Төраға - Маняшина Ирина Николаевна, төрағасының орынбасары - Мостовой Василий Карлович, хатшы - Нуранова Гульжанат Симбаевна, комиссия мүшелері: Калиакпарова Шолпан Кабдешовна, Нажимова Сандугаш Жаксылыковна.

 

№ 219 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Дүйсеке ауылы, Пришкольная көшесі, 1, тұрғын үй.

Төраға - Симоненко Наталья Хамитовна, төрағасының орынбасары -  Брысиков Александр Иванович, хатшы - Шаяхметова Бакыт Шакировна, комиссия мүшелері: Жумадилова Корлыгаин, Исабекова Гульнара Тлеугабыловна.

 

№ 220 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:Жаңабірліқ ауылы, Школьная көшесі, 3/2, тұрғын үй.

Төраға - Сагитов Оразгельды Жаубасарович, төрағасының орынбасары -  Салыкова Айтжан Мукановна, хатшы -Жетписова Сания Абаевна, комиссия мүшелері: Салыкова Бакыт Ташеновна, Утугенова Жумакыз Жолдыбаевна.

№ 221 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Славяновка ауылы, Дунаева көшесі, 7, мектеп ғимараты, тел.41-5-72.

Төраға – Лисс Галина Александровна, төрағасының орынбасары - Ахметова Тлектес Балтабаевна, хатшы -Джумалинов Оразгельды Бариевич, комиссия мүшелері: Ахметов Санат Калтаевич, Лисс Владимир Викторович.

 

№ 222 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Еңбекші ауылы, Абая көшесі, 28-а, ауылдық мәдениет үйі, 41-0-02.
Төраға  - Ибраева Зияш Аманжоловна,  төрағасының орынбасары – Танибергенова Шолпан Владимировна,  хатшы  -Жумабекова Ляззат Балтабаевна,  комиссия мүшелер: Байсарина Калима Тлеулесовна, Шекенова Расима Каримовна. 
№ 223 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері:  Железинка ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 59, ауылдық мәдениет үйі,тел. 2-13-00.
Төраға - Исагулова Гульмира Бериковна,  төрағасының орынбасары  -Шарипов Руслан Слямгалиевич,  хатшы  - Амренова Бекзат Кабдуллаевна,  комиссия мүшелері: Канафина Анара Аубакировна,  Проскурякова Елена Геннадьевна, Рахметова Салтанат Нурекеновна, Тастанбекова Карлыгаш Балтабаевна.
№ 224 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Железинка ауылы, Квитков көшесі, 11,  № 1 мектеп, тел. 2-24-45.
Төраға - Каримова Алтан Танжарыковна, төрағасының орынбасары - Айсакова Маргуа Нажмиденовна, хатшы - Сулейменова Жулдуз Ермековна, комиссия мүшелері: Абдухакова Нина Юрьевна, Тастанбеков Болатбек Баймуратович. 
№ 225 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Железинка ауылы, Квитков көшесі, 56,  аудандық ауруғана, тел.2-29-02.

Төраға - Ханенко Анатолий Антонович, төрағасының орынбасары - Асаинов Жаслан Жаякович, хатшы - Тютенова Кадиша Маратовна, комиссия мүшелері:  Данилина Анастаси Анатольевна, Стручалина Айгуль Токтаровна.

№ 226 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Аққайын ауылы, Абай көшесі, ауылдық мәдениет үйі, тел. 40-6-39.
Төраға  Мейрам Жанарбек,  төрағасының орынбасары - Нысанбаева Айман Канатовна,  хатшы  - Нургалиева Гульзия Ерсиновна,   комиссия мүшелері: Камаров Ертостык Байшкеновна, Халиков Асылбек Серикбаевич. 
№ 227 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Захаровка ауылы, Школьнаякөшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 41-0-29.
Төраға  - Тастамбекова Шолпан Каиргалиевна,  төрағасының орынбасары - Алин Кайрат Бейбитович,  хатшы  - Лищук Елена Александровна,  комиссия мүшелері:  Акушев Каирбай Танибергенович, Данилова Рауза Жаксылыковна.  
№ 228 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Моисеевка ауылы, 50 жыл Октябр көшесі, мектеп ғимараты, тел. 40-4-05.
Төраға  Борякина Татьяна Григорьевна,  төрағасының орынбасары - Притыко Людмила Леонидовна,  хатшы  - Жагопарова Мейрамгуль Сагатовна,  комиссия мүшелері: Булатова Даметкен Кушербаевна, Рамазанова Айслу Хаергельдиновна. 
№ 229 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Пятерыжск ауылы, Целинная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 40-4-34.
Төраға  - Константинова Любовь Геннадьевна,  төрағасының орынбасары - Курочкина Марина Николаевна,  хатшы  – Айсаков Талгат Жумабаевич,  комиссия мүшелері:   Садовская Найля Хаметнадзеповна, Снегур Манзура Ермековна.  
№ 230 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Церковное ауылы, Ленин көшесі, 29, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-7-26.
Төраға  - Лятин Нурмагамбет Зарепович,  төрағасының орынбасары -  Штрахов Николай Михайлович,  хатшы  - Алюнова Виктория Александровна,  комиссия мүшелері:  Козлова Наталья Николаевна, Молдабаева Кымбат Бекенова. 
№ 231 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Жаңа жұлдыз ауылы, Юбилейная көшесі, 21,ауылдық мәдениет үйі, тел. 87184364454.
Төраға  - Аймолдина Зауреш Алтынбековна,   төрағасының орынбасары - Мигаль Людмила Викторова,  хатшы  – Канапина Алмагуль Кунанбаевна,  комиссия мүшелері:   Абишев Кудайберген Ермекович, Смаилов Махмут Изкенович. 
№ 232 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Есқара ауылы, мектеп ғимараты.
Төраға  - Сагындыков Мурат Арыстанович,  төрағасының орынбасары – Кусаинова Макпал Кобландиевна,  хатшы  - Сазанбаева  Зауреш Зайкеновна,  комиссия мүшелері: Бейсенбаев Серик Тезекпаевич, Карамбаев Руслан Жанабаевич.      
№ 233 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері:Екішок ауылы, Бірлік көшесі, 12, мектеп ғимараты.
Төраға  Махметов Марат Рахметуллинович,  төрағасының орынбасары  - Нуртазин Жанарбек Жаскайратович,  хатшы  - Сеитова Асия Ермековна,  комиссия мүшелері:   Махметова Бибигуль Шайхимовна, Нуртазин Еренгаип Махметович.    
№ 234 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері:  Михайловка ауылы, Суворов көшесі, 19, ауылдық мәдениет үйі, тел. 67-2-56.
Төраға  - Ахметов Асет Абаевич,  төрағасының орынбасары -  Госина Ирина Анатольевна,  хатшы -  Морозова Лариса Владимировна,  комиссия мүшелері: Баймухамбетова Бибигуль Жетписбаевна, Галлямов Нурлан Мадиярович. 
№ 235 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Петропавловка ауылы, Степная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 42-1-64.
Төраға  - Папушина Ольга Петровна,  төрағасының орынбасары - Байсанов Азамат Казбекович,  хатшы  - Андреенко Наталья Александовна,   комиссия мүшелері:  Андреенко Роман Петрович,  Нуркайдаров Марат Амангельдинович. 
№ 236 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері:Красновка ауылы, Ленин көшесі, 24,  мектеп ғимараты, тел. 42-1-33.
Төраға  - Горячева Галина Григорьевна,  төрағасының орынбасары  - Левченко Владимир Александрович,  хатшы  -  Ткаченко Гуля Абаевна,  комиссия мүшелері:   Кравченко Ольга Алексеевна,  Чинарова Инна Федоровна. 
№ 237 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Мынңкөл ауылы, Элеваторная көшесі, 1,  мектеп ғимараты тел. 42-2-15.
Төраға  - Амилаханова Наталья Ивановна,  төрағасының орынбасары - Нурсеитова Гульаим Ермековна,  хатшы - Лампартер Марина Сергеевна,  комиссия мүшелері:   Дюсенбаева Зулхия Сулейменовна,  Жуматаев Куандык Викторович. 
№ 238 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Озерное ауылы, Киров көшесі, 5,  мектеп ғимараты, тел. 87184330240.
Төраға  – Сатканова Зульфия Сарыбаевна,  төрағасының орынбасары - Абильдинов Самат Аубакирович,  хатшы  -  Шакимова Гульмира Гусмановна,  комиссия мүшелері:   Оспанова Бакытжамал Мухтаровна, Сапина Сандугаш Амангельдиевна. 
№ 241 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Лесное ауылы, Дружба көшесі, 1, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-2-19.
Төраға  - Бурец Татьяна Александровна,  төрағасының орынбасары -  Карташов Николай Анатольевич,  хатшы  - Кожемякина Наталья Яковлевна,   комиссия мүшелері:  Даирбаев Жумабай Бекболтинович,  Жантемиров Темирбек Абаевич. 
№ 242 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Крупское ауылы, Школьная көшесі, 9, мектеп ғимараты, тел.41-0-70.
Төраға  - Азарова Галина Петровна,  төрағасының орынбасары – Дюсенова Сауле Турутаевна,  хатшы - Акимова Валентина Александровна,  комиссия мүшелері:   Акимова Светлана Александровна,  Дюсенев Кайрат Магзумович. 
№ 243 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Раздельное ауылы, Раздельная көшесі, 40, тұрғын үй, тел. 40-0-02. 
Төраға  - Тугумбаев Амангельды Шайдуллович,  төрағасының орынбасары - Петрова Галина Ивановна,  хатшы  - Мамонтова Валентина Валерьевна,  комиссия мүшелері: Гололобов Анатолий Иванович, Симонов Михаил Юрьевич. 
№ 245 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері:  Прииртышск ауылы, Ленин көшесі, 27, ауылдық мәдениет үйі, тел. 40-8-09.
Төраға  - Нурмаканов Серик Каирбаевич,  төрағасының орынбасары - Доброва Надежда Анатольевна,  хатшы - Хаербаева Алия Амангельдиновна,  комиссия мүшелері: Пронина Лариса Сергеевна,  Тенизова Ольга Васильевна. 
№ 246 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Урлютюб ауылы, Центральная көшесі, 3, медициналық пункт, тел. 71-3-02.
Төраға  - Кныш Людмила Михайловна,  төрағасының орынбасары - Самсонова Надежда Геннадьевна,  хатшы  - Юхневич Ирина Геннадьевна,  комиссия мүшелері: Лейман Александр Иванович, Чёрная Ольга Васильевна. 
№ 248 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері:Груздевка ауылы, Школьная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел.41-3-77.
Төраға  – Казанцева Анна Павловна,  төрағасының орынбасары -  Козленко Елена Александровна,  хатшы  – Юмалистова Татьяна Васильевна,  комиссия мүшелері:  Банина Елена Александровна,  Риферт Иван Иванович. 
№ 249 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Актау ауылы, Спортивная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 42-0-30.
Төраға  - Алинова Салтанат Дюсюповна,  төрағасының орынбасары -  Магзамова Сания Амангельдиновна,  хатшы  – Шайдт Елена Васильевна,   комиссия мүшелері:  Курлиутов Арман Егорович, Тарасенко Татьяна Викторовна. 
№ 250 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Жолтаптық ауылы, Кооператив көшесі, 17,  мектеп ғимараты, тел. 42-1-40.
Төраға  - Садбеков Серик Кунанбаевич,  төрағасының орынбасары - Кулушева Айгуль Жакслыковна,  хатшы  - Друзик Надежда Алексеевна,  комиссия мүшелері:    АскароваЖанат Камзеновна, Бесенова Гульсара Хамитовна. 
№ 251 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясыОрналасқан жері: Железинка ауылы, Жеңіс көшесі, 97, № 2 мектеп, тел. 2-15-77.
Төраға   - Гасанова Инга Акифовна,  төрағасының орынбасары -  Алина Маржан Тендиковна,  хатшы  - Абылкасова Куралай Жармакошевна,  комиссия мүшелері:  Ахметова Гульнара Шаймерденовна, Джунусов Болаткан Нурканович,  Искажимова Зара Еркиндыковна,  Оспанова Айман Зангирхановна. 

  № 212 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Алакөл ауылы, Целинная көшесі, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-4-07.

Төраға - Алдыбаев Тихир Гильманович, төрағасының орынбасары - Арынгалина Гульдария Боташевна, хатшы - Омаров Канат Темиргалиевич,  комиссия мүшелері: Жунусов Аян Гадылбекович, Смагулова  Асия Юсуфовна.   № 213 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:  Башмачное ауылы, Совхоз көшесі, 2, ауылдық мәдениет үйі, тел. 72-5-32. Төраға - Торгунакова Зульфия Григорьевна, төрағасының орынбасары -  Ткач Ирина Алексеевна,  хатшы - Румянцева Оксана Александровна, комиссия мүшелері: Коломникова Надежда Валентиновна, Низова Любовь Алексеевна. № 214 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:  Кузьмино ауылы,  Бейбітшілік көшесі, 28, мектеп ғимараты, тел. 40-7-15. Төраға - Симон Лязат Абаевна, төрағасының орынбасары - Морозова Елена Владимировна, хатшы -  Нарбаева Ботагоз Макатовна, комиссия мүшелері: Ищанова Гульназ Олжабаевна, Почевалова Валентинеа Васильевна. № 215 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Береговое ауылы, Береговой көшесі, 29, мектеп ғимараты, 40-3-71. Төраға - Сагандыкова Гульнара Ерсаиновна,  төрағасының орынбасары - Жаналинов Дусупбек Сергеевич, хатшы - Тагаева Гулшат Садикуловна, комиссия мүшелері: Герасименко Надежда Анатольевна, Литвинюк Владимир Викторович.   № 216 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Абай ауылы, Абая көшесі, 14, мектеп ғимараты, тел. 40-7-40. Төраға - Мухаметжанова Куралай Молдахметовна, төрағасының орынбасары - Бектурова Айгуль Балгановна, хатшы - Жумабаева Мадина Рымбековна, комиссия мүшелері:  Жунусова Макен Каирбаевна,Мухаметсалыков Аблай Акбарович.   № 217 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Уәлихан ауылы, Уәлиханов көшесі, 8, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-0-07. Төраға - Оспанов Жоламан Абаевич, төрағасының орынбасары -  Трофимова Елена Анатольевна, хатшы - Сыздыкова Жанар Киноятовна, комиссия мүшелері: Касымова Бибигуль Казбековна, Смагулова Майдан Балтабаевна.   № 218 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Веселая роща ауылы, Абая көшесі,  ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-8-61. Төраға - Маняшина Ирина Николаевна, төрағасының орынбасары - Мостовой Василий Карлович, хатшы - Нуранова Гульжанат Симбаевна, комиссия мүшелері: Калиакпарова Шолпан Кабдешовна, Нажимова Сандугаш Жаксылыковна.   № 219 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Дүйсеке ауылы, Пришкольная көшесі, 1, тұрғын үй. Төраға - Симоненко Наталья Хамитовна, төрағасының орынбасары -  Брысиков Александр Иванович, хатшы - Шаяхметова Бакыт Шакировна, комиссия мүшелері: Жумадилова Корлыгаин, Исабекова Гульнара Тлеугабыловна. № 220 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:Жаңабірліқ ауылы, Школьная көшесі, 3/2, тұрғын үй. Төраға - Сагитов Оразгельды Жаубасарович, төрағасының орынбасары -  Салыкова Айтжан Мукановна, хатшы -Жетписова Сания Абаевна, комиссия мүшелері: Салыкова Бакыт Ташеновна, Утугенова Жумакыз Жолдыбаевна.  

№ 221 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Славяновка ауылы, Дунаева көшесі, 7, мектеп ғимараты, тел.41-5-72.
Төраға – Лисс Галина Александровна, төрағасының орынбасары - Ахметова Тлектес Балтабаевна, хатшы -Джумалинов Оразгельды Бариевич, комиссия мүшелері: Ахметов Санат Калтаевич, Лисс Владимир Викторович.
№ 222 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Еңбекші ауылы, Абая көшесі, 28-а, ауылдық мәдениет үйі, 41-0-02.
Төраға  - Ибраева Зияш Аманжоловна,  төрағасының орынбасары – Танибергенова Шолпан Владимировна,  хатшы  -Жумабекова Ляззат Балтабаевна,  комиссия мүшелер: Байсарина Калима Тлеулесовна, Шекенова Расима Каримовна.  
№ 223 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:  Железинка ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 59,  ауылдық мәдениет үйі,тел. 2-13-00.
Төраға - Исагулова Гульмира Бериковна,  төрағасының орынбасары  -Шарипов Руслан Слямгалиевич,  хатшы  - Амренова Бекзат Кабдуллаевна,  комиссия мүшелері: Канафина Анара Аубакировна,  Проскурякова Елена Геннадьевна, Рахметова Салтанат Нурекеновна, Тастанбекова Карлыгаш Балтабаевна.

 

№ 224 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Железинка ауылы, Квитков көшесі, 11,  № 1 мектеп, тел. 2-24-45.
Төраға - Каримова Алтан Танжарыковна, төрағасының орынбасары - Айсакова Маргуа Нажмиденовна, хатшы - Сулейменова Жулдуз Ермековна, комиссия мүшелері: Абдухакова Нина Юрьевна, Тастанбеков Болатбек Баймуратович.  
№ 225 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Железинка ауылы, Квитков көшесі, 56,  аудандық ауруғана, тел.2-29-02.
Төраға - Ханенко Анатолий Антонович, төрағасының орынбасары - Асаинов Жаслан Жаякович, хатшы - Тютенова Кадиша Маратовна, комиссия мүшелері:  Данилина Анастасия Анатольевна, Стручалина Айгуль Токтаровна.
№ 226 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Аққайын ауылы, Абай көшесі, ауылдық мәдениет үйі, тел. 40-6-39.
Төраға  Мейрам Жанарбек,  төрағасының орынбасары - Нысанбаева Айман Канатовна,  хатшы  - Нургалиева Гульзия Ерсиновна,   комиссия мүшелері: Камаров Ертостык Байшкеновна, Халиков Асылбек Серикбаевич.  
№ 227 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Захаровка ауылы, Школьнаякөшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 41-0-29.
Төраға  - Тастамбекова Шолпан Каиргалиевна,  төрағасының орынбасары - Алин Кайрат Бейбитович,  хатшы  - Лищук Елена Александровна,  комиссия мүшелері:  Акушев Каирбай Танибергенович, Данилова Рауза Жаксылыковна.  
№ 228 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Моисеевка ауылы, 50 жыл Октябр көшесі, мектеп ғимараты, тел. 40-4-05.
Төраға  Борякина Татьяна Григорьевна,  төрағасының орынбасары - Притыко Людмила Леонидовна,  хатшы  - Жагопарова Мейрамгуль Сагатовна,  комиссия мүшелері: Булатова Даметкен Кушербаевна, Рамазанова Айслу Хаергельдиновна.  
№ 229 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы  Орналасқан жері: Пятерыжск ауылы, Целинная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 40-4-34.
Төраға  - Константинова Любовь Геннадьевна,  төрағасының орынбасары - Курочкина Марина Николаевна,  хатшы  – Айсаков Талгат Жумабаевич,  комиссия мүшелері:   Садовская Найля Хаметнадзеповна, Снегур Манзура Ермековна.  
№ 230 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Церковное ауылы, Ленин көшесі, 29, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-7-26.
Төраға  - Лятин Нурмагамбет Зарепович,  төрағасының орынбасары -  Штрахов Николай Михайлович,  хатшы  - Алюнова Виктория Александровна,  комиссия мүшелері:  Козлова Наталья Николаевна, Молдабаева Кымбат Бекенова.  
№ 231 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Жаңа жұлдыз ауылы, Юбилейная көшесі, 21, ауылдық мәдениет үйі, тел. 87184364454.
Төраға  - Аймолдина Зауреш Алтынбековна,   төрағасының орынбасары - Мигаль Людмила Викторова,  хатшы  – Канапина Алмагуль Кунанбаевна,  комиссия мүшелері:   Абишев Кудайберген Ермекович, Смаилов Махмут Изкенович.  
№ 232 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Есқара ауылы, мектеп ғимараты.
Төраға  - Сагындыков Мурат Арыстанович,  төрағасының орынбасары – Кусаинова Макпал Кобландиевна,  хатшы  - Сазанбаева  Зауреш Зайкеновна,  комиссия мүшелері: Бейсенбаев Серик Тезекпаевич, Карамбаев Руслан Жанабаевич.            
№ 233 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:Екішок ауылы, Бірлік көшесі, 12, мектеп ғимараты.
Төраға  Махметов Марат Рахметуллинович,  төрағасының орынбасары  - Нуртазин Жанарбек Жаскайратович,  хатшы  - Сеитова Асия Ермековна,  комиссия мүшелері:   Махметова Бибигуль Шайхимовна, Нуртазин Еренгаип Махметович.      
№ 234 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:  Михайловка ауылы, Суворов көшесі, 19,  ауылдық мәдениет үйі, тел. 67-2-56.
Төраға  - Ахметов Асет Абаевич,  төрағасының орынбасары -  Госина Ирина Анатольевна,  хатшы -  Морозова Лариса Владимировна,  комиссия мүшелері: Баймухамбетова Бибигуль Жетписбаевна, Галлямов Нурлан Мадиярович.  
№ 235 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Петропавловка ауылы, Степная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 42-1-64.
Төраға  - Папушина Ольга Петровна,  төрағасының орынбасары - Байсанов Азамат Казбекович,  хатшы  - Андреенко Наталья Александовна,   комиссия мүшелері:  Андреенко Роман Петрович,  Нуркайдаров Марат Амангельдинович.  
№ 236 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:Красновка ауылы, Ленин көшесі, 24,  мектеп ғимараты, тел. 42-1-33.
Төраға  - Горячева Галина Григорьевна,  төрағасының орынбасары  - Левченко Владимир Александрович,  хатшы  -  Ткаченко Гуля Абаевна,  комиссия мүшелері:   Кравченко Ольга Алексеевна,  Чинарова Инна Федоровна.  
№ 237 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Мынңкөл ауылы, Элеваторная көшесі, 1,  мектеп ғимараты тел. 42-2-15.
Төраға  - Амилаханова Наталья Ивановна,  төрағасының орынбасары - Нурсеитова Гульаим Ермековна,  хатшы - Лампартер Марина Сергеевна,  комиссия мүшелері:   Дюсенбаева Зулхия Сулейменовна,  Жуматаев Куандык Викторович.  
№ 238 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Озерное ауылы, Киров көшесі, 5,  мектеп ғимараты, тел. 87184330240.
Төраға  – Сатканова Зульфия Сарыбаевна,  төрағасының орынбасары - Абильдинов Самат Аубакирович,  хатшы  -  Шакимова Гульмира Гусмановна,  комиссия мүшелері:   Оспанова Бакытжамал Мухтаровна, Сапина Сандугаш Амангельдиевна.  
№ 241 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Лесное ауылы, Дружба көшесі, 1, ауылдық мәдениет үйі, тел. 41-2-19.
Төраға  - Бурец Татьяна Александровна,  төрағасының орынбасары -  Карташов Николай Анатольевич,  хатшы  - Кожемякина Наталья Яковлевна,   комиссия мүшелері:  Даирбаев Жумабай Бекболтинович,  Жантемиров Темирбек Абаевич.  
№ 242 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Крупское ауылы, Школьная көшесі, 9, мектеп ғимараты, тел.41-0-70.
Төраға  - Азарова Галина Петровна,  төрағасының орынбасары – Дюсенова Сауле Турутаевна,  хатшы - Акимова Валентина Александровна,  комиссия мүшелері:   Акимова Светлана Александровна,  Дюсенев Кайрат Магзумович.  
№ 243 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Раздельное ауылы, Раздельная көшесі, 40, тұрғын үй, тел. 40-0-02. 
Төраға  - Тугумбаев Амангельды Шайдуллович,  төрағасының орынбасары - Петрова Галина Ивановна,  хатшы  - Мамонтова Валентина Валерьевна,  комиссия мүшелері: Гололобов Анатолий Иванович, Симонов Михаил Юрьевич.  
№ 245 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:  Прииртышск ауылы, Ленин көшесі, 27,  ауылдық мәдениет үйі, тел. 40-8-09.
Төраға  - Нурмаканов Серик Каирбаевич,  төрағасының орынбасары - Доброва Надежда Анатольевна,  хатшы - Хаербаева Алия Амангельдиновна,  комиссия мүшелері: Пронина Лариса Сергеевна,  Тенизова Ольга Васильевна.  
№ 246 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Урлютюб ауылы, Центральная көшесі, 3,  медициналық пункт, тел. 71-3-02.
Төраға  - Кныш Людмила Михайловна,  төрағасының орынбасары - Самсонова Надежда Геннадьевна,  хатшы  - Юхневич Ирина Геннадьевна,  комиссия мүшелері: Лейман Александр Иванович, Чёрная Ольга Васильевна.  
№ 248 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері:Груздевка ауылы, Школьная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел.41-3-77.
Төраға  – Казанцева Анна Павловна,  төрағасының орынбасары -  Козленко Елена Александровна,  хатшы  – Юмалистова Татьяна Васильевна,  комиссия мүшелері:  Банина Елена Александровна,  Риферт Иван Иванович.  
№ 249 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Актау ауылы, Спортивная көшесі, 1, мектеп ғимараты, тел. 42-0-30.
Төраға  - Алинова Салтанат Дюсюповна,  төрағасының орынбасары -  Магзамова Сания Амангельдиновна,  хатшы  – Шайдт Елена Васильевна,   комиссия мүшелері:  Курлиутов Арман Егорович, Тарасенко Татьяна Викторовна.  
№ 250 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Жолтаптық ауылы, Кооператив көшесі, 17,   мектеп ғимараты, тел. 42-1-40.
Төраға  - Садбеков Серик Кунанбаевич,  төрағасының орынбасары - Кулушева Айгуль Жакслыковна,  хатшы  - Друзик Надежда Алексеевна,  комиссия мүшелері:    АскароваЖанат Камзеновна, Бесенова Гульсара Хамитовна.  
№ 251 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Орналасқан жері: Железинка ауылы, Жеңіс көшесі, 97, № 2 мектеп, тел. 2-15-77.
Төраға   - Гасанова Инга Акифовна,  төрағасының орынбасары -  Алина Маржан Тендиковна,  хатшы  - Абылкасова Куралай Жармакошевна,  комиссия мүшелері:  Ахметова Гульнара Шаймерденовна, Джунусов Болаткан Нурканович,  Искажимова Зара Еркиндыковна,  Оспанова Айман Зангирхановна.  
  Железин  аудандық аумақтық сайлау  комиссиясы

Сондай-ақ оқыңыз

  • ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТ ІСТЕРІ ЖӘНЕ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ІС-ҚИМЫЛ АГЕНТТІГІ
  • СОТ КАБИНЕТІ
  • 114 - СЕНІМ ТЕЛЕФОНЫ
  • 100 нақты қадам
  • Адам саудасы
  • OTAU TV
  • Қазтелерадио
  • ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығы
  • Ақорда
  • Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға арналған бағдарлама
  • Электрондық еңбек биржа
  • www.egov.kz
  • Өнеркәсіптік революция 4.0
  • DAMU
  • Нұрлы Жер
  • Даму-Өндірс
  • 20-85%
  • DAMU АБР
  • Даму-Аймақтар
  • ЕБРР
  • Еңбек
  • PROON
  • Субсидиялау
  • E-gov.kz
  • E-gov.kz